WYŻSZA SZKOŁA WARSZAWA

bano


jesli chodzi o ta w sosnowcu to ma baardzo niepewna przyszlosc.. jej zalozyciel znany zreszta z naduzyc finansowych siedzi w wiezieniu a wspolwasciciel (jego syn) jest scigany listem gonczym :) trwa tez postepowanie wysjaniajace jak on mogl zalozyc dzialalosc zza kratek :D najprawdopodobniej zostanie zamknieta :D

Hmmm .... a napisane masz w poście, że "Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie" :P

[Edytowane: 2/10/2004 przez Smoczyca]Wojska Lądowe


WSOWL - Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych (Wrocław)

Studia: 5-letnie i Studium Ofcierskie (1 rok)

Kontakt:
51-150 Wrocław,
ul. Czajkowskiego 109

Telefony:
(071) 765 81 51 lub
(071) 765 81 62

Strona: www.wso.wroc.pl


WAT - Wojskowa Akademia Techniczna (Warszawa)

Studia: 5-letnie

Kontakt:
00-908 Warszawa 49,
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

Telefony:
(022) 683 79 38
(022) 683 79 39

Strona: www.wat.edu.pl


Siły Powietrzne


WSOSP - Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych (Dęblin)

Studia: 5-letnie i Studium Ofcierskie (1 rok)

Kontakt:
08-530 Dęblin
Dywizjonu 303 nr12

Strona: www.wsosp.deblin.pl


Marynarka Wojenna


AMW - Akademia Marynarki Wojennej (Gdynia)

Studia: 5-letnie i Studium Ofcierskie (1 rok)

Kontakt:
81-103 Gdynia,
ul. Jana Śmidowicza 69

Telefony:
(058) 626 27 35

Strona: www.amw.gdynia.plWedług relacji Kol. dr Aliny Szczurównej, uczestnika pogrzebu prof. dr hab. Marianny Lipiec-Zajchowskiej, który odbył się w dniu dzisiejszym (17 V) w Warszawie, w uroczystości żałobnej uczestniczyło dużo ludzi, złożono mnóstwo kwiatów, a mszę św. koncelebrowało 5 duchownych (dominikanów).

Studenci Uniwersytetu czynnie uczestniczyli we mszy św. czytając Pierwsze czytanie i śpiewając psalm. Podczas wynoszenia kwiatów pięknie śpiewał także kilkuosobowy chór.

Bardzo ciepło pożegnały Marysię władze Wydziału Zarządzania UW oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania, a także studenci i doktoranci.
W pogrzebie uczestniczyła również grupa dawnych mieszkańców Klimontowa i okolic.
Z.Sz.
Witam,
mam problem z następującą pozycją:
8048. Czasopiśmiennictwo na Śląsku Cieszyńskim i jego uwarunkowania (1848-1939)/ Stanisław Zahradnik// W: Zdarzenia i przenikanie kultur na pograniczach. - Opole, 1989. - s. 197-208
Nie mogę znaleźć jej w systemie Nukat ani w BJ.

Zastanawiałam się czy nie doszło do jakieś pomyłki i czy nie może chodzić o: Czasopiśmiennictwo w języku polskim na terenach Czechosłowacji w latach 1848-1938 / Stanisław Zahradnik. Opole : Wyższa Szkoła Pedagogiczna, 1989.
Ale nie jestem pewna. Jeśli tak to ta pozycja wg systemu Nukat dostępna jest tylko w: Bibliotece Uniwersyteckiej w Toruniu, Bibliotece Publicznej m. st. Warszawy, Bibliotekach Uniwersytetu Warszawskiego i Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję18-19 kwietnia 2008r w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31

Szczegóły:

http://www.sztukaorientu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=62&Itemid=8Smutna wiadomośćZmarł Jan Kociniak
mar, PAP, IAR
2007-04-20, ostatnia aktualizacja 2007-04-20 18:52

Wybitny aktor Jan Kociniak zmarł w Warszawie w wieku 69 lat - podał Teatr Ateneum.
Kociniak to m.in. niezapomniany Gucio z "Pszczółki Mai" i Kubuś Puchatek z kreskówki Disneya.

Ostatnio grał m.in. w serialach "Złotopolskich", "Na dobre i na złe", "Samo życie".

Aktorstwo studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, w której dyplom uzyskał w 1961 roku. Po studiach nawiązał współpracę z Teatrem Ateneum. Współpracował także z Teatrem Kwadrat i Syrena w Warszawie.


Źródło1st Conference on the Practical Application of Buddhism in Western Psychology

Warszawa, 26-28 listopada 2008, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
W dniach 29-30 listopad odbędą się warsztaty

Szczegółowe informacje na stronie:
http://www.buddhisminpsychology.comPosiadamy w tygodniu 2 godz warsztatów teatralnych (odbywają się na nich różne ćwiczenia np. animizacja szmaty ). Oprócz tego przygotowujemy spektakl na koniec roku (próby oczywiście odbywają się poza godzinami lekcyjnymi, czasem trzeba zostać do 21, w tym roku przyjechał reżyser z Warszawy, aby zobaczyć co i jak, później jest wszystko nagrywane). Niedawno byliśmy w Krakowie. Zostaliśmy oprowadzeni po Teatrze im. Juliusza Słowackiego później zostaliśmy tam na spektaklu. Tylko my w tym roku (ach te znajomości profesor Graf) zostaliśmy oprowadzeni po Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie oraz byliśmy na egzaminie u Jerzego Treli. Nasze klasy teatralne są zapraszane na różne konkursy i takie tam duperele. Projekt tej klasy powstał dopiero dwa lata temu (przedtem była tylko klasa humanistyczna). Zajęcia w 2kl prowadzi pani, która pracuje na co dzień w Teatrze Animacji w Poznaniu, natomiast w 1 kl zajęcia prowadzi profesor Graf (jest polonistką, ale oprócz tego kończy 3 kierunek studiów reżyserie, kobieta zna się na rzeczy). Oprócz tego wypady do różnych teatrów. Posiadamy rozszerzony polski i historię dodatkowym językiem jest francuski. To chyba tyle. Zawsze możesz się do nas przenieść

16 projektów realizowanych przez uczelnie wyższe otrzyma dofinansowanie w ramach komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w Województwie Śląskim.

Do 31 sierpnia 2009 podpisano z nimi 16 umów o dofinansowanie projektów o łącznej wartości 14 914 676,11 zł. Poziom dofinansowania większości projektów wynosi 100% ich wartości, a w dwóch działaniach – 85%. W sumie uczelnie otrzymają 10 315 186,57 zł.

Najwięcej projektów – trzy – realizuje Politechnika Śląska w Gliwicach. Najwyższe dofinansowanie otrzyma realizowany także przez tę uczelnię „START - Program promocji przedsiębiorczości w uczelniach w województwie śląskim”. Wartość tego projektu to 3 258 866,02 zł. Jeden projekt realizowany jest przez uczelnię spoza regionu - Szkołę Wyższą im. Bogdana Jańskiego z Warszawy. Dotyczy on wsparcia ekonomii społecznej i skierowany jest do mieszkańców Województwa Śląskiego.

Podobne konkursy w ramach PO KL Województwa Śląskiego ogłaszane będą jeszcze w przyszłości. Ich termin i kwota przeznaczona na dofinansowanie będzie znana po opracowaniu planów działań na poszczególne lata.

Przypomnijmy – w ramach całego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Województwo Śląskie ma do dyspozycji kwotę 738 062 125 euro. Do tej pory ogłoszonych zostało 47 konkursów, na które wpłynęło ok. 6500 wniosków o dofinansowanie. Kwota dotychczas wypłaconych dotacji przez Instytucję Pośredniczącą to prawie 115 mln zł.

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © bano