Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław

bano

Hej!

Zastanawiam sie nad opcja studia we Wroclawiu, interesuje mnie bankowosc (wzglednie ekonomia ze specjalizacja bankowa), poza Uniwersytetem Wroclawskim i Wyzsza Szkola Bankowa nie kojarze za bardzo innych uczelni, ktore by mi pasowaly, ale moze wiecie cos wiecej o tych? Uwazacie, ze warto studiowac we Wroclawiu i czy jest szansa znalezienia pozniej pracy w tym miescie?

Pzdr!Kolejny turniej Cashflow na który serdecznie zapraszam, odbędzie się 21 kwietnia.

miejsce:

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
budynek A
sala 116
godzina 17:00

Jest to świetny sposób na to, by rozwinąć swoją finansową inteligencję i ćwiczyć podejmowanie ryzyka.STUDENCI ZAOCZNI/WROCŁAW!!!!!!!!!!!!
Poszukuję osob,ktore studiują zaocznie we Wrocławiu i dojezdzają autkiem
Jestem chetna za drobną opłatą sie z kims zabierac w porannych godzinach `weekendowych`
znajdzie się ktos chetny ?ach!chciałam jeszcze dodac,ze jesli ktos chciałby dowiedziec sie czegoklweik na temat Wyzszej Szkoły Bankowej we Wrocławiu to SŁUZE POMOCĄ w dzien i w nocyWezwanie do Zapłaty na rzecz Uczelni
  Witam!
Jestem w beznadziejnej sytuacji i proszę o pomoc.
W kilku zdaniach chcę streścić moją sytuację:
Byłem studentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości we Wrocławiu i przyszedł pewien czas w moim życiu gdzie nie byłem w stanie opłacić studiów, więc uczelnia skreśliła mnie z listy studentów i wystawiła rachunek na 1800zł. Pierwszą ratę byłem w stanie zapłacić lecz reszty kwoty (tj.1400zł) nie ze względów finansowych. Odnosiłem się do uczelni z prośbą o anulowanie płatności i przedstawiałem moją trudną sytuację finansową w domu że nie stać mnie na spłacenie zadłużenia na rzecz uczelni. Pisałem specjalne pismo przedstawiające moją sytuację a uczelnia odrzuciła moją prośbę i rozłożyła mi zadłużenie na raty( ale nie miałem z czego je spłacać:( )i dzisiaj dostałem PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY gdzie jest napisane że jestem wzywany do zapłacenia pieniędzy. Pomóżcie co mogę(i tak w beznadziejnej sytuacji) zrobić żeby odwołać się od zapłaty. Dziękuję za wszystkie sugestie i pomoc z góry.W każdy weekend między godziną 10., a 18. z ustawionego obok fontanny przystanku kursować będzie specjalny, sześcioosobowy rower integracyjny. Bezpłatne przejażdżki po Wrocławiu, będą nim możliwe także w tygodniu po wcześniejszym uzgodnieniu za pomocą maila rower@dobrycel.pl

Pomysłodawcą i koordynatorem stworzenia Roweru Spotkań był Stanisław Kośnik, student Wyższej Szkoły Bankowej. – Na pomysł wpadliśmy przy okazji przejażdżek rowerowych po Wrocławiu. Chcieliśmy by wszyscy, niezależnie od stopnia niepełnosprawności, mogli skorzystać z tego sposobu zwiedzania miasta.

Rowerem może jednocześnie podróżować sześć osób. Cztery z nich napędzają pojazd za pomocą nóg, dwie rękoma. Fotele są przystosowane do przewożenia na nich także osób niepełnosprawnych. Pojazd wyposażono dodatkowo w radio zasilane przez baterie słoneczne, oświetlenie oraz pięciostopniową skrzynie biegów. Prace projektowo-konstrukcyjne trwały przez ponad rok w Warsztacie Rowerów Nietypowych Kazimierza Leśniewskiego we Wrocławiu.

Wczoraj już pisałam o tym wspaniałym środku lokomocji.
Dziś tylko przypomniałam, ponieważ wzbudził duże zainteresowanie nie tylko u nas, ale zagranicą.Student WSB (Wyższa Szkoła Bankowa) we Wrocławiu... Stan Cywilny: Kawaler... O dzieciach nic mi nie wiadomo25 i 26 maja 2009r w warszawskim Holiday Inn spotkają się osoby, które chcą być przygotowane na sytuacje wystąpienia różnych incydentów bezpieczeństwa, kradzieży cennych dla firmy danych, ataków hakerów, manipulacji komputerowych oraz innych przestępstw z użyciem komputera.

Konferencja daje uczestnikom możliwość wymiany informacji, spotkania z ekspertami, gdzie będą mogli uzyskać informację dotyczące bezpieczeństwa swojej firmy lub urzędu oraz wiadomości praktycznych dotyczących zabezpieczenia swojej firmy lub urzędu.Na konferencji będzie można uzyskać szczegółowe informacje z zakresu: cyberprzestępczości, pojęcie przestępstw komputerowych, zastosowanie informatyki śledczej; zagrożenia wynikające z korzystania z sieci komputerowych; zagrożenia dotyczące korzystania z komputerów; zagrożenia i konsekwencje z naruszania dóbr własności intelektualnej; przestępstwa z zakresu bankowości; zagrożenia wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych, odpowiedzialność administratora bezpieczeństwa informatycznego, odpowiedzialność pracownicza; działania organów ścigania w zwalczaniu cyberprzestepczosci; pojecie polityki bezpieczeństwa, standardy dotyczące opracowania polityki bezpieczeństwa w urzędzie lub firmie.

Prelegentami na konferencji będą m.in:
- Piotr Waglowski - VaGla.pl Prawo i Internet
- Jan Hajdukiewicz - Fundacja Ochrony Twórczości Audiowizualnej FOTA
- Arkadiusz Lach - Doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Postępowania Karnego UMK w Toruniu
- Michał Gramatyka - Prawnik, adiunkt w Uniwersytecie Śląskim, biegły sądowy
- Marcin Szymczak - Prokurator Prokuratury Rejonowej Katowice-Wschód w Katowicach, Współzałożyciel Stowarzyszenia Instytutu Informatyki Śledczej
- Robert Koszut - Doktor nauk prawnych, wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania we Wrocławiu.
- Ryszard Piotrowski - Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą, KWP we Wrocławiu
- Tomasz Zaborowski
- Mirosław Maj – Nask/Cert Polska


Więcej informacji: TUTAJ


Źródło: wp.plja dopiero zaczynam;) w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu kierunek Oraganizacja i zarządzanie w biznesieTo jest post do lidera brygady B Piotra J.
Panie Piotrze, piszę tą opinie z powodu braku akceptacji Pana sposobu zarządzania pracownikami. Autorytet formalny ma Pan nadany z racji pełnionej funkcji. Ale co do autorytetu rzeczywistego, na to trzeba sobie zapracować. Jeżeli nie szanuje Pan pracowników, którzy naprawdę ciężko pracują i dobrze wykonują swoją pracę, nie zdobędzie Pan szacunku wśród załogi. Nie przestrzega Pan Kodeksu Pracy, a powiedzenie "Jak się nie podoba to można zmienić pracę" nie rozwiązuje problemu. My to wszyscy dobrze wiemy. Nikomu się takie traktowanie nie podoba, a pracujemy bo potrzebujemy pracy. Gdy 75% pracowników jest zatrudnionych na 14 dniowe umowy, to wszyscy się będą uśmiechali w obawie że umowa nie zostanie przedłużona. Zamiast zabawy w kaprala, proponuję uzupełnić wykształcenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz Prawa Pracy, lub choć trochę poczytać na ten temat. Autorytet rzeczywisty przyjdzie z czasem. Na razie go brak. Ale proszę się nie zniechęcać.
Literatura:

1. Armstrong M., Zarządzanie zasobami ludzkimi, ABC, Kraków 2003.
2. Bańka W., Zarządzanie personelem w przedsiębiorstwie, Wydawnictwo „Adam Marszałek”, Toruń 1999.
3. Chrisidu A., Korczak J., Pakuła A., Supernat J., Nauka organizacji i zarządzania, Kolonia Limited, Warszawa 2005.
4. Chrościcki Z., Zarządzanie firmą. Wybrane problemy, Wydawnictwo C.H.BECK, Warszawa 2000.
5. Drucker P. F., Zarządzanie w XXI wieku, Muza SA, Warszawa 2000.
6. Gableta M., Człowiek i praca w zmieniającym się przedsiębiorstwie, Wydawnictwo AE, Wrocław 2003.
7. Gableta M., Potencjał pracy w przedsiębiorstwie, Kształtowanie i wykorzystanie, Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu, Wrocław 2002.
8. Griffin R.W., Podstawy zarządzania organizacjami, Wydawnictwo Naukowe
PWN, Warszawa 2006.
9. Kostera M., Antropologia organizacji. Metodologia badań terenowych, PWN, Warszawa 2005.
10. Kostera M., Zarządzanie personelem, PWE, Warszawa 2000.
11. Kotler Ph., Marketing. Analiza, planowanie, kontrola i wdrażanie, Gebethner i Ska, Warszawa 1999.
12. Koźmiński A.K., Piotrowski W., Zarządzanie. Teoria i praktyka, PWN, Warszawa 2000.
13. Lundy O., Cowling A., Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi, Dom Wydawniczy ABC, Kraków 2000.
14. McKenna E., Beech N., Zarządzanie zasobami ludzkimi, Felberg SJA, Warszawa 1999.
15. Obłój K., Strategia organizacji, PWE, Warszawa 1998.
16. Penc J., Kreatywne kierowanie, Agencja Wydawnicza „Placet”, Warszawa 2000.
17. Perechuda K.,: Metody zarządzania przedsiębiorstwem, Wydawnictwo AE, Wrocław 2000.
18. Sikorski Cz., Kultura organizacyjna, C.H. Beck, Warszawa 2002.
19. Stonehouse G., Hamil J., Campbell D., Purdie T., Globalizacja. Strategia i zarządzanie, Felberg SJA, Warszawa 2001.
20. Stoner J. A. F., Freeman R. E., Gilbert D. R., Kierowanie, PWE, Warszawa 2001.
21. Trompenaars F., Hampden-Turner Ch., Siedem wymiarów kultury. Znaczenie różnic kulturowych w działalności gospodarczej, Oficyna Ekonomiczna, Kraków 2002.
22. Witkowski T. (red)., Nowoczesne metody doboru i oceny personelu, Wydawnictwo Profesjonalnej Szkoły Biznesu, Kraków 2000.
23. Zając cz., Zarządzanie zasobami ludzkimi, Wyższa Szkoła Bankowa, Wrocław 2007.
24. Zieniewicz K., Współczesne koncepcje i metody zarządzania, PWE, Warszawa 2003.


Powodzenia.

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © bano