Wyszukiwarka KRS

bano

Z tego, co wiem, to nie ma jeszcze w Polsce takiej organizacji.

Jednak w praktyce funkcję tę spełnia :

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Chirurgicznie Chorym,
ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk,
Nr konta PKO I/O Gdańsk, 93 10201811000005020014 4444,
NIP 583 21 64 281 Regon 190303760
KRS 0000016083

Dane Stowarzyszenia skopiowałam stąd
http://www.naczyniaki.pl/viewtopic.php?p=2927#2927

Stowarzyszenie jest na aktualnej liście organizacji pożytku publicznego, co sprawdziłam wpisując w wyszukiwarkę numer KRS
http://opp.ms.gov.pl/Makenzen, jeśli chcesz jednak przekazać 1% swojego podatku na jakąś organizację pożytku publicznego związaną z żeglarstwem to masz spore pole do popisu.
Przykłady z Warszawy:
- Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Warszawie - Warszawa
Numer KRS: 0000024197
- Fundacja Navigare Mateusza Kusznierewicza - Warszawa
Numer KRS: 0000291395

I coś dla Emeryta
- Fundacja "Emeryt" - Warszawa
Numer KRS: 0000161452

Więcej OPP wraz z wyszukiwarką pod adresem: http://bazy.ngo.pl/search/wyniki.asp?szukanie=oppOczywiście w rejestrach Krajowego Rejestru Sądowego przesiecka Straż Pożarna jest zarejestrowana, jednak organizacja nie posiada statusu organizacji pożytku publicznego. W podanym wyżej odnośniku otwiera sie wynik zapytania do bazy KRS, jednak pole "status OPP" nie jest uaktywnione.
Ordynacja podatkowa określa, że w polach formularzy rozliczeniowych podatku PIT za rok 2007 w których wpisuje się OPP, dla której chcemy przekazać 1% swojego podatku, należy wpisać nr KRS i nazwę organizacji o takim właśnie statusie.
Aktualna baza OPP prowadzona jest w Ministerstwie Sprawiedliwości i można ją przeszukać pod adresem
Wyszukiwarka OPP.
Zapytanie do tego rejestru zawierające nr KRS OSP w Przesiece daje wynik negatywny.:roll: Czy ktoś z Was ma doświadczenie z Krajowym Sztabem Ratownictwa? Zabezpieczają za 20 zł miesięcznie, dostałam namiar w sklepie z drewnem który zabezpieczają i właściciel powiedział że ok. Ja mam jednak wątpliwości, bo lokalne firmy mają po 60 netto minimum. Sztab ma umowę z policją, czy policja jednak interweniuje na taki domkowy alarmek :o ? Ich stronę można znaleźć przez wyszukiwarkę, monitoring na terenie całego kraju. Jeśli znacie, podzielcie się uwagami, czekam.
Pozdrawiam. Capra.Hmmm... dział "Lotnictwo wirtualne" ? ;)

A tak na poważnie, ktoś/coś chachmęci...

Dany numer KRS to... Enter! :)

Wyszukiwanie podmiotów w KRS
Hmmm... dział "Lotnictwo wirtualne" ? ;)

A tak na poważnie, ktoś/coś chachmęci...

Dany numer KRS to... Enter! :)

Wyszukiwanie podmiotów w KRS

Ale może te osoby w zarządzie (3 z 4 ) które pracowały w Centralwings właśnie mają doświadczenie, aby Enter dał sobie radę ?
Oby sie udało.
  w KRS ktory kazdy moze sparwdzic tu
Wyszukiwanie podmiotów w KRS
widniej dalej stary adresLEX ONLINE czy Lex POlonica MAXIMA ONLINE
  Jesli chodzi o moje odczucia - polonica zawiera bardzo podobny schemat ulozenia dokumentow jak lex, wiele funkcji jest identycznych. To co jest nowoscia to:
- dodatkowo w wersji online sa pelne wersje orzeczen sadow i pelne teksty glos, czego nie ma czesto w lexie (sa tylko tezy w wielu przypadkach).
- aktualny stan prawny (opoznienie aktualizacji 1 dzien) na podstawie zrodel : Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, strony ministerstw i sejmu itp.
- komentarze do przepisow sa obszerniejsze i sa to teksty zywcem przeniesione z komentarzy PWN (Lexis Nexis) - minusem jest ze chyba tylko z tego wydawnictwa, podczas gdy LEX ma takze Zakamycze i Beck'a. Przynajmniej tak mi sie wydawalo na prezentacji ze tylko lexis.
- mozliwosc dokupienia modulu, gdzie bedziesz mial teksty publikacji (ksiazek) lexis.
- lepiej dzialajace informatory gospodarcze, ktore w wersji rozszerzonej np. pokazuja ci gdzie jeszcze czlonek zarzadu danej spolki pojawia sie w innych spolkach, mozna przeswietlic spolke na wylot (przydatne np. windykacji czy nam). Oczywiscie zawieraja dane adresowe i dane z KRS spolek (ta opcja nie dziala mi w lex).
- wzory umow z ksiazek lexis nexis. formularze sa edytowalne
- kalkulatory (odsetki, wynagrodzenie itp)
- wyszukiwanie bardzo precyzyjne i sa jego 2 rodzaje oraz mozliwosc zawezania w trakcie jak juz wejdziesz w jakas kategorie
- pelna baza danych teleadresowa - na biezaco aktualizowana wszelkich sadow i urzedow w RP z pokazaniem ich wlasciwosci.

no i mam zagwostke. IT pyta czy chcemy zmienic. potrzebuje waszych uwag jesli mieliscie jakas stycznosc. do tej pory uzywalam lexaSkorzystałam z wyszukiwarki podmiotów gospodarczych w KRS - to wydawnictwo w nim nie figuruje (ani wydawnictwo, ani magazyn). Prawdopodobnie w ogóle nie są w KRS-ie zarejestrowani (zdaje się, że do prowadzenia tego typu działalności gospodarczej wystarczą NIP i Regon, tych danych jednak też nigdzie nie mogę znaleźć i koło się zamyka).Witam,

Wpisując w google imie i nazwisko/telefon właściciela skelpu natrafiłem, kilka faktów z historii:

Wystarczy wpisać w google adres mail kozitak@gazeta.pl - pojawiają się wszystkie 3 zajęcia poniżej opisane ;)

1. Szukał tłumaczy j. angielskiego jako wydawnictwo (o czym była mowa poniżej)

2. Sprowadzał samochody od 1996


3. Szukał programistów do tworzenia animacji w flaszu


Wyszukiwanie przez podmiotu przez KRS on-line

nie znalazłem takiego podmiotu, chyba że aktualizują bazę raz na kilka miesięcy a firma istnieje zapewne od listopada-grudnia 2008

Identyfikacja po numerze tel 790608759 email: kozitak@gazeta.pl oraz nazwisku potwierdza tą samą osobę.
Numer tel znajduje się na stronie 1rtv.pl, a imie i nazwisko pojawia się przy zamówieniu towaru - numer prywatnego konta - wydaje mi się, że firma aby móc się rozliczać z US musi prowadzić rozliczenia przez konto firmowe a nie prywatne. Chyba, że jest to jednoosobowa firma (tylko skąd zatem nazwa Albatros sp. z o.o.?) - brak infolini, oraz fakt że możemy kontaktować się przez formularz kontaktowy może potwierdzić scenariusz, w którym sklep jest prowadzony przez 1 osobę.

Rzeczywiście może być tak, że firma chca sie przebić sprzedaje po 1 egzemplarzu kilka tv, zamiast wydać większą kasę na reklamę w sieci czy tv, ale przy takiej historii i braku spójności ww. faktów pytanie kto chce być pierwszy i ryzykować :hmm:?

PozdrawiamW wyszukiwarce KRS że nie ma żadnej informacji o aktualizacji wpisu w dniu 2008-01-02. Inna sprawa, że można w niej sprawdzić tylko podstawowe dane wpisanego do rejestru podmiotu. Pomocny byłby moduł np. lex'a z dostępem do MSiG. Niestety jestem na urlopie a dostęp do niego mam w pracy. Postaram się poprosić koleżankę o zweryfikowanie tych informacji.

Jednak moim zdaniem data aktualizacji 2008-01-02 dotyczy danych zamieszczonych na stronie "linkowni", z której zostały zacytowane ( nie jest to oficjalna strona KRS).
W dodatku słuszną uwagę zgłosił e-prezes, spółka może być wpisana do KRS, mogą być zamieszczane aktualne wpisy a jednak nie znaczy to, że browar działa.
Nie cieszmy się więc zbyt szybko..Aż musiałem się dokopać do loginu i hasła, aby się tutaj zalogowac!

z czym macie problem?

Mam startera PLAY na K600i i chodzi bez żadnych problemów.
Jestem mile zaskoczony predkością wysyłania sms przy standardowej sieci (GSM900) . Idzie max 1,5sekundy. Wczesniej w Plusie, szło znacznie dłuzej, chyba że przełączyłem się na umts.

Jeśli chodzi o wyszukiwanie sieci, to nie znajdzie żadnej nowej oprócz plusa, orange i ery.
Przeciez wszedzie huczą o tym iż, play ma podpisany krajowy roaming z Plusem i to własnie Play z nich korzysta. Na wyświetlacza (na pulpicie) jednak wyświetlona jest nazwa sieci jako PLAY.

Jakieś pytania ?

Pozdrawiam.Oto praktyczny link do wyszukiwania firm w KRS

http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Default.aspx (nr SM Bryza w KRS 15294)Masz domenę, serwer, stronę internetową - trzeba zaistnieć w internecie, proponujemy skuteczną reklamę. W internecie można się promować, reklamować, legalnie wpływać na wysokość wyników w wyszukiwarkach np. google. W zależności od rodzaju działalności i typu oferty Państwa firmy określamy model internetowej kampanii reklamowej.

Wariant 1. POZYCJONOWANIE I LINKOWANIE (SEO)
Oferujemy Państwu profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne i zgodne z regulaminem tych wyszukiwarek pozycjonowanie, optymalizację oraz utrzymywanie pozycji w wyszukiwarkach polskich: google.pl + wp.pl + onet.pl + interia.pl + inne
Wy pozycjonowanie trwa około trzy miesiące. Pierwsze dobre efekty mogą pojawić się już po tygodniu, zależy to głównie od konkurencji na dane słowo kluczowe oraz sposobu działania wyszukiwarek. Oprócz tego pozycjonowane będą wszystkie słowa z treści (np.: artykuły), dane teleadresowe. Dodatkowo strona zostanie dodana do setek katalogów, forów branżowych, preseli, blogów co wpłynie na wzrost oglądalności strony.

Wariant 2. LINKOWANIE (SEO)
Proponujemy optymalizację oraz linkowanie strony www, ilość słów / fraz kluczowych nieograniczona. Gwarantujemy stopniowe dodawanie linków przychodzących, zgodnie z zaleceniami wyszukiwarek co wpłynie na polepszenie oglądalności Państwa strony www. Istnieje również możliwość zagwarantowania pierwszej dziesiątki w wyszukiwarce google Pozycjonowane będą wszystkie słowa z treści (np.: artykuły), dane teleadresowe. Dodatkowo strona zostanie dodana do setek katalogów, forów branżowych co wpłynie na wzrost oglądalności strony.

Wariant 3. LINKI REKLAMOWE (PPC)
Proponujemy przygotowanie kampanii reklamowej - umieszczanie linków reklamowych, banerów itp. w wielu serwisach internetowych np: google, onet, wp, interia itp Może ona mieć charakter globalny, krajowy, regionalny, branżowy. Przekaz reklamowy trafia do tylko i wyłącznie tych, którzy go poszukują. Opłata za kliknięcia powodujące przejście na stronę docelową. Nasza przewaga to wynegocjowane ceny wyżej wymienionych usług.

Jesteśmy konsultantami Google Advertising Professional.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń tel.(0-12) 684-22-69 lub napisz www.arcprojekt.pl

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © bano