Wypożyczalnia zagęszczarki gruntu

banoUżytkownik "Bartosz Augustyniak" napisał w
wiadomości
Druga sprawa. Ktoś próbował przewieźć taką maszynę samochodem osobowym ?
Wydaje mi się że powinna się zmieścić. Masa taż nie jest chyba jakaś
makabryczna

--
Z poważaniem
Bartosz Augustyniak
Witam!

Czy ktoś z was ma namiar na jakąś wypożyczalnię narzędzi w Konstantynowie
Łódzkim
lub Lutomiersku. Musze chyba w tym tygodniu wypożyczyć na jeden dzień
ręczną zagęszczarkę do gruntu (tak zwanego "skoczka"), a nie chce mi sie jej
wozić i odwozić do Łodzi i bym wolał w Konstantynowie lub Lutomiersku
wypożyczyć. Pabianice to niezbyt interesująca lokalizacja to już wole z
Łodzi.

Druga sprawa. Ktoś próbował przewieźć taką maszynę samochodem osobowym ?
Wydaje mi się że powinna się zmieścić. Masa taż nie jest chyba jakaś
makabryczna

--
Z poważaniem
Bartosz AugustyniakWitam wszystkich poraz pierwszy na tym forum!!! :) ... Dysponuje kapitałem w kwocie 150 tys zł. Mieszkam w 80 tys mieście. Doszedłem do wniosku, że trzeba gdzieś ulkować te pieniądze i pomyślałem o wypożyczalni sprzętu budowlanego, elektornarzędzi i przedewszystkim rusztowań. Jestem wstanie zakupić cały sprzęt od wiertarek młotów do kucia aż po zagęszczarki gruntu i byłby to sprzęt najwyższej klasy(nowy). Największy nacisk chciałbym położyć na wynajem rusztowań drabin itp. (po cichu myślałem także o minikoparce). Rynek budowalny w moim mieście i okolicy jest dosyć prężny i myślę, że to ma rację bytu. Chciałbym poznać waszą opinię , a jeśli ktoś prowadzi taką samą lub podobną działalność i chciałby się podzielić doświadczeniami to prosił bym o kontakt n PW. POZDRAWIAM !!!Witam
Wpadłem na taki pomysł może i nie najgorszy jednak chce poznać jakieś opinie na ten temat, lub może ktoś ma doświadczenie w prowadzeniu takiego biznesu.
Otóż moje miasto liczy ok. 35000tyś mieszkańców rozwija sie bardzo prężnie cały czas coś jest budowane.
Wpadłem na taki pomysł aby postarać sie o dotacje z UP i zakupić z dwie zagęszczarki gruntu, ( koszt ok. 5000zł ) zacierarkę do betonu ( koszt ok. 3500zł ) i ze trzy betoniarki ( koszt ok. 3000zł ) No i zacząć reklamować usługi w mieście, oczywiście sprzęt byłby wysokiej jakości. Wypożyczanie nie było by drogie, cennik wyglądał by następująco:
zagęszczarka 60 netto za dobę
zacierarka 75 zł netto za dobę
betoniarki 20 zł za dobę

Zakładając że dwie zagęszczarki w miesiącu zostaną wypożyczone na powiedzmy 12 dni, zacierarka na 8 dni a betoniarki na 20 dni to w przeciągu miesiąca zarobki rzędu 3500 tyś złotych co w skali roku dawało by ok 42000 tys złotych

Jak sie na to zapatrujecie? Czy to mogło zda by egzamin? Może jest ktoś kto się tym zajmuje?

Proszę o udzielenie jakiś informacji z góry dziekuje" />Aro85, czemu piszesz że to zły biznes? Przed porwaniem lub zniszczeniem sprzętu jest jedna sprawdzona metoda KAUCJA ZWROTNA którą klient wpłaca przy wypozyczeniu, i którą dostaje z powrotem po oddaniu niezniszczonego i nieuszkodzonego sprzetu. W mojej miejscowości jest już jedna wypożyczalnia maszyn i prosperuje całkiem nieźle. W tej chwili sprzęt jakim dysponuje to amatory do domowego użytku, m.in. pilarka stihl ms 170, podkaszarka do trawy stihl fs 45, kosiarka do trawy NAC, spawarka eurotec 250A, oraz kilka elektronarzędzi typu szlifierki, wiertarki itp. Planuje dokupienie mocniejszej piły coś w stylu ms 290, mocniejszej kosy np. fs300, oraz piły do cięcia betonu/stali, zagęszczarki do gruntu, glebogryzarki, opryskiwacza do roślin, agregatu prądotwórczego, betoniarki oraz wszelkiego potrzebnego do tych urządzen osprzętu. Jak widzicie inwestycja troche duża, dlatego zastanawiam się nad sprzętem używanym. Na allegro widziałem pile ms 290 za pięć stów, a przecinarke do betonu za niecałego tysiaka. Stan średni, ale przynajmniej silniki już dotarte (żart)

Więc co radzicie spróbować z tymi używanymi???
On 19 Paź, 07:49, "Bartosz Augustyniak"
wrote: Witam!

Czy ktoś z was ma namiar na jakąś wypożyczalnię narzędzi w Ko=
nstantynowie

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © bano