wypowiedzenie telefonu

bano

dzwonilem na infolinie

MOZNA REZYGNOWAC
tylko trzeba sie poklocic , mi zajelo to 15 minut
natomiast w moim konkretny przypadek ( okres na wypowiedzeniu ) to niestwty nie dziala

ale panowie

do telefonów
Nie wiem co zmienili bo nie wytluscili zmian a czytac tej papki nie chce mi sie. Dreczy mnie jakie zmiany nastapily i jak to faktycznie z tym wypowiedzeniem jest.
Od 15 lutego rozłączają telefon i neostadę na 2 osobne usługi. Minus tego jest taki, że pozbywając się telefonu musisz płacić ok. 35 zł za utrzymanie łącza internetowego. Czyli do abonamentu za net będą doliczać Ci 35 zł.
Wypowiedzieć umowę możesz bez przeszkód. Po 15 stycznia idziesz do telepunktu z pismem, że w związku ze zmianą regulaminu rezygnujesz z neostrady. ja tak robię. Dzwoniłem 3 razy na ich Hotline i pytałem czy na pewno tak można, czy nie ma jakiś haków, opłat itp. Nic nie ma. Najlepsze jest to, mówię, że rezygnuję, a oni: dobrze, w takim razie musi pan udać się do telepunktu z pismem itd. Żadnej próby przekonania mnie, abym jednak został przy neo. Powiedzieli też, że mogę zatrzymać sobie modem.


Zrezygnowałbym z tych 2Mbit a potem zamówił od nowa 128kbps czy może jakąś inną najniższa jaka jest.
Tak nie możesz. Trzeba poczekać chyba co najmnej 3 miesiące po zerwaniu umowy.
Lecę do telefonu coby ślubnemu... usprawnić zwoje. Nie daje mi, szlag by go, żadnych powodów do wypowiedzenia się w tym wątku!

:


Berek a mój mi dał powody udzielenia się w tym wątku, niestety
A najgorsze, że jakoś mnie to bawi Jakaś dziwna jestem czy co A może głupiaOtrzymałam telefon z informacją, że wnoszą o ukaranie osób pod groźbą wypowiedzenia umowy najmu stoiska(oczywiście nie wiem ile w tym prawdy). Mam podjąć decyzję czy chcę aby moje dane zostały przekazane do właścicieli stoisk. W zasadzie nie wiem w jakim celu bo jeżeli chcą mnie przeprosić to ja chcę osobiście. I tyle. Teraz tylko media mi zostały, bo jak wiecie nie odpuszczę.
Otrzymałam telefon z informacją, że wnoszą o ukaranie osób pod groźbą wypowiedzenia umowy najmu stoiska(oczywiście nie wiem ile w tym prawdy). Mam podjąć decyzję czy chcę aby moje dane zostały przekazane do właścicieli stoisk. W zasadzie nie wiem w jakim celu bo jeżeli chcą mnie przeprosić to ja chcę osobiście. I tyle. Teraz tylko media mi zostały, bo jak wiecie nie odpuszczę.
Powinny to zrobić w miejscu gdzie spotkała Cię krzywda..i to przez megafon!a mnie ostatnio TPsa bardzo pozytywnie zaskoczyła. Wraz z wrześniowym rachunkiem za telefon dostałem rónież opłatę za DSL. Otwieram kopertę, szukam tam swojej fakturki na 320 PLN, a tu... nie ma jej. Jest za to fakturka na jakieś 266 zł z podpisem, że to chyba włąsnie opłata za DSL.
Oczywiście raczej w cuda nie wierzę, wiec doszedlem do wniosku, że albo coś im się namieszało, alboprzyślą mi opłątę w ratach (a tego nie lubię) wiec zaraz wykonałęm telefon do miłej pani z infolini.
Oczywiście 'miła pani' z infolini nie miała pojęcia o co chodzi, ale w ciągu zaledwie 10 minut dowiedziałą się, że żeczywiście, ABONAMENT ZOSTAŁ ZMIENIONY. Oczywiście wcześniej nie miała o tym pojęcia.
Żeby było jeszcze śmieszniej, kilka dni później dostałem pocztą aneks do umowy, w którym była informacja, że jeśli nie zgadzam się na zmianę waunków umowy, (czyli obniżkę ceny) to mogę ją wypowiedzieć, bez żadnych strat. Jak się zapewne domyślacie nie zamierzam teraz rezygnować
I tak na to patrząc - nawet podniesienie się VAT'u nie jest mi zbyt straszne, bo i tak cena pozostanie niższa niż ta sprzed msc, czy dwóch.
No bez przedsady, nie o to chodziło że Plus obniżył ceny i z tego powodu jest pokrzywdzony. Zmiany w regulaminie wynikają z tego, że Plus miał w umowach zabronione prawem klauzule i UOKiK już po kontroli w 2007 roku nakazał je zmienić. Plus dwa lata kombinował jak tego uniknąć, nazywał to "uzupełnieniem regulaminu" a nie "zmianą regulaminu" itd. Nic to nie ma wspólnego z obniżkami cen.

Swoją drogą, UOKiK w 2007 skontrolował wszystkich opów, i u wszystkich znalazł zabronione klauzule w umowach, Plus jako jedyny się z UOKiK-iem układał i nie została na niego nałożona kara. Przeciwko Orange, Erze i Play UOKiK skierował pozwy do sądu, więc jeśli Sąd przychyli się do stanowiska UOKiK to reszta opów też będzie musiała usunąć z regulaminów zaskarżone punkty i u wszystkich trzech będzie można wypowiedzieć umowy.

ok masz rację tylko powiedz mi czy te zmiany coś tak naprawdę zmieniają? przecież 99% klientów nie czyta umów. Każdy patrzy na cenę telefonu , abonamentu itp (teraz wszyscy zaczną krzyczeć ze czytają umowy na tel. przy podpisaniu)
Zasada działania TakTak jest niezmienna od chyba zawsze.
Masz ważność karty na połączenia wychodzące i potem dodatkowy miesiąc na połączenia przychodzące (odbiór połączeń).
Karta za 20-25 zł (występują obie) przedłuża o 1 m-c na połączenia wychodzące + ten dodatkowy miesiąc na odbiór, ale bez możliwości wykonywania połączeń wychodzących.
Karta za 50 zł - 3 miesiące wychodzące + miesiąc jak wyżej
Karta za 100 zł - 4 miesiące na wychodzące + miesiąc jak wyżej
Karta za 150 zł - 6 miesięcy na wychodzące + miesiąc jak wyżej.

Jeśli chcesz by wyniosło to Ciebie najtaniej to najlepiej jest doładowywać kartami za 50 zł. Wtedy roczny koszt utrzymania telefonu wynosi 200 zł, wszystko do wygadania.

Aaaaaa...
Jeśli chciałabyś wypowiedzieć umowę, bez przejścia do TakTak to czas do zakończenia umowy jest taki sam jak przy przeniesieniu, zawsze jest to miesiąc + do końca okresu rozliczeniowego.Taaa, to ja wiem. Już przerabiałam Tak taka. O tym miesiącu nie miałam pojęcia. Dzięki Chyba mam ich dosyć tak czy inaczej. Może w ogóle wrzucić telefon do akwarium... ?

ZLecę do telefonu coby ślubnemu... usprawnić zwoje. Nie daje mi, szlag by go, żadnych powodów do wypowiedzenia się w tym wątku!

Nie karmi Żaby niczym niedozwolonym, opieprza mnie, jak za późno chcę ją położyć spać, pamięta o lekarstwach, wychodzi na spacery, jak ma czas... Owszem, nigdy nie wie, w co ją ubrać, ale zawsze pyta. Żadnej rozrywki z nim nie ma

Ja natomiast regularnie zapominam Żabolowi posmarować ryjek kremem albo umyć zęby (co mnie, notabene, nie śmieszy, ale i nie strzelam sobie w łeb z tego powodu), więc wychodzi na to, że jednak ja jestem ta gorsza

I dobrze, zawsze byłamKropeczko problem w tym, że to już trzeci raz zmieniona przychodnia, chyba mamy pecha. Ta doktor ogolnie nie jest zła, wczuwa się dośc mocno, w ogóle długo bada itd, ale...no nie wiem, może takie ma przepisy, że szpital stwierdził, to szpital i poradnia przyszpitalna powinna się tym zająć, nie wiem sama, narazioe dostałyśmy zinnat na te drogi moczowe, do poradni jeszcze nie zarejestrowałam bo w jednej nikt nie odbiera telefonów a w drugiej trzeba osobiście sie rejestrować, więc w poniedziałek . Olka coś się źle czuje, od paru dni strasznie trze oczy, ma okropnie zapuchnięte pod oczami w ogóle, marudzi, stany podgorączkowe miewa, nie cały czas ale miewa, no i źle śpi, tzn budzi sie z przeraźliwym płaczem, trze nbuzią o poduchę, rzuca się, czyżby wreszcie zęby szły? a i jeść nie chce, już nie tylko kaszy, obiadów też, każdy posiłek to walka z nią. Kropeczko ale z tym szpitalem to ładnie Cię potraktowali, nie ma co, czy my kiedyś będziemy mogły się wypowiedzieć pozytywnie na temat służby zdrowia?

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © bano