Wypełnianie ankiet za pieniądze

bano

Zanim producenci dóbr konsumpcyjnych wydadzą miliony na kampanie reklamowe nowych produktów muszą się upewnić, że działania promocyjne przyniosą spodziewane efekty.


Pełna treść pod adresem:
http://www.internetmaker.pl/artykul...ety_online.html
A co myslicie na temat pracy przez internet polegająca na czytaniu maili i wypełnianiu ankiet. Czy to sie opłaca idzie tam coś zarobić?. Jest bardzo dużo ogłoszen zachecających aby sie zapisac do takiej firmy. Taka praca mi odpowiada żeby sobie troszke dorobić nie pisze tu o dużych kwotach 100 - 200 zł miesięcznie mi wystarczy.


Napiszę tylko tyle: TRZYMAJ SIĘ OD FIRM MAILINGOWYCH Z DALEKA. Miałem nadzieję, że już powoli się te "firmy" rozsypują, ale z tego co widzę na różnych forach - nadal nabierają ludzi na duże zarobki. Po raz kolejny powtórzę: ponad rok czasu na to straciłem i nie dostałem ani złotówki za codzienne klikanie w linki z reklamami w mailach.
Jedyną (marną) korzyścią było to, że za zarobione pieniądze (kwestia kilkunastu złotych) mogłem sobie opłacić reklamę w tych właśnie firmach i moja strona www była bardziej widoczna dla użytkowników tychże firm.

Nie polecam tego rodzaju współpracy.

Warto natomiast zainteresować się programami partnerskimi różnych firm - tutaj też nie będziesz zarabiać góry pieniędzy od pierwszego miesiąca. Praca ta jest bardziej nastawiona na zapewnienie źródła dochodu w przyszłości (wynika to z tego, że trzeba sporo czasu poświęcić na rozwinięcie swojego e-biznesu) tzw. "lepsza przyszłość" Ale tę formę współpracy polecam.Kochani!!

Nowobudujących często frapuje pytanie o przewidywalne koszty budowy.
Niestety, tak to jest ze od pieniedzy bardzo wiele zależy, także rozmach naszych planów budowlanych.
Pomóżmy tym, co jeszcze nie zdecydowali, na jaki domek ich stać wypełniając powyższa ankietę .
Koszty są orientacyjne , wiem że w różnych częściach Polski różnie się one kształtują.
Kwoty podane obejmują stan gotowego budynku przed zamieszkaniem, ale bez wyposarzania go w meble i sprzęt gosp. domowego)

Zapraszam


Ciekawe, czy jeszcze buduje się duuże domy???

No zobaczymy, czy sa chętni...Wiecie, cały czas się zastanawiam nad referendum, które niebawem nas czeka (Chcemy czy nie chcemy do Unii).
Wytłumaczcie mi proszę jaki jest sens w przeprowadzaniu tegoż referendum, kiedy wszystko jest juz właściwie dopięte na ostatni guzik, kiedy Polska korzysta już z unijnych pieniędzy.
Czy jeśli po referendum okaże się, że wiekszość społeczeństwa jest przeciwna to nie "wejdziemy do Europy?" A może wejdziemy mimo wszystko - tylko w takim razie po co ganiac ludzi do wypełniania "ankiety"? A może starym (dobrym?) zwyczajem prawdziwe wyniki zostaną sfałszowane?

Pozdrawiam
Nieuświadomionaheh... to nie jest kwestia wiary czy jej braku... Jest taka firma to fakt, płaci za odbieranie maili i wypełnianie ankiet - też fakt. Otrzymanie jakichkolwiek pieniędzy z tego tytułu graniczy z cudem - to najważniejszy fakt. Sam sprawdziłem na własnej skórze. Kiedyś parę czeków otrzymałem m.in od Spedii i Net4Biz, Bankiera... jeśli ktoś pamięta...

Teraz zabawa w takie rzeczy jest zupełnie nie opłacalna.... czemu, nie chce mi sie tłumaczyć...Można też zarabiać na ankietach, jeśli mie odpowiada Ci kilkanie i odbieranie maili. znam dwie takie firmy: Test&Vote i Ciao Surveys.
1. Test&Vote
Zarabiasz punkty na:
- wypełniając ankiety,
- głosując na produkty,
- testując produkty,
Punkty wymieniasz na:
- bony do sklepu Pixmania o wartości 40 PLN,
- losy do loterii pieniężnej.
2. Ciao Surveys
Zdobywamy pieniądze za:
- wypełnianie ankiet,
- poleconych.
Zdobyte pieniądze wypłacamy:
- na konto bankowe.Co z Księżym Młynem? Nic o was bez was - zapewniają władze miasta

25.08.2006

Ponad sto osób przyszło wczoraj do szkoły na Księżym Młynie, by spotkać się z wiceprezydentem Włodzimierzem Tomaszewskim. Spotkanie miało dotyczyć przyszłości tego miejsca. Pojawił się bowiem inwestor, który ma pomysł na zagospodarowanie tego terenu. Co stanie się z mieszkańcami?

- Inwestor chce najpierw kupić od miasta ziemię i wybudować tam bloki, które przejmiemy. Najemcom zaproponujemy w nowym bloku mieszkania z takim samym czynszem jak obecnie - tłumaczył Tomaszewski. - Właściciele mogą sprzedać miastu mieszkania, zamienić na inne, albo współuczestniczyć w inwestycji. Jedno jest pewne - żeby cokolwiek się zmieniło, musi być zgoda mieszkańców. Będzie zgoda, przedstawiamy projekt radzie miasta, inwestor buduje bloki, państwo się przeprowadzacie i dopiero rozpoczyna się rewitalizacja.

Mieszkańcy byli raczej sceptycznie nastawieni do tych propozycji. Kazimierz Janiszewski mieszka na Księżym Młynie od 62 lat, czyli od urodzenia. - Co z tego, że mi za takie same pieniądze zaproponują mieszkanie w bloku? - pyta. - A kto mi odda tę zieleń i spokój? To jest przecież bezcenne.

Ostatecznie o wszystkim zdecydują mieszkańcy, wypełniając przygotowane ankiety.

(cha) - Dziennik ŁódzkiPomyślałem że bylibyście zainteresowani przyłączeniem się do "LogoMedii".
Jest to polska firma , która zapewni wam dostęp do informacji związanych z waszymi zainteresowaniami.
Ponadto płacą pieniądze za odbieranie e-mail'i reklamowych oraz za wypełnianie ankiet.
Miesięczne dochody mogą się powiększyć dzięki LogoMedii o kilkaset złotych.
Tak więc zapisujcie się i poinformujcie innych o możliwości bezpłatnego przyłączenia się do tego systemu.
Potencjalny dochód jest nieograniczony!

oto link : https://LogoMedia.iq.pl/zapisuje.html?polecajacy=346475"

Bardzo proszę o wstawienie w miejsce ID osoby polecajacej mój numer 346475. Wy nic nie tracicie, a możecie pomóc innym

Pozdrawiam.

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © bano